Nowa dyrektor z noworodkami

Dobry początek to podstawa. Wie to Beata Szafraniec – nowa dyrektor wadowickiego szpitala, która na początku swojej pracy przywitała się z nowymi mieszkańcami powiatu na oddziale położnictwa.

Nowa dyrektor rozpoczęła pracę w ZZOZ w Wadowicach w czwartek (2 listopada). Pierwsze dwa dni pracy poświęciła na poznanie załogi oraz szpitala. W piątek na spacer po oddziałach zaprosił ją starosta wadowicki Bartosz Kaliński razem z Piotrem Kopijaszem, zastępcą dyrektora ds. Technicznych.

Nowa dyrektor chciała przywitać się również z nowymi mieszkańcami powiatu. Gratulacje złożyła m.in. mamie Filipka, który urodził się kilkanaście godzin wcześniej.

Bardzo kocham dzieci. Sama mam dwójkę: Mikołaja i Oliwkę. Jestem szczęśliwą mężatką oraz mamą i tego życzę każdej kobiecie, która trafi na nasz oddział położniczy – mówi Beata Szafraniec, nowa dyrektor wadowickiej lecznicy, która jest osobą zaangażowaną społecznie, otwartą na problemy innych, zwłaszcza dzieci. Jest też animatorką wielu przedsięwzięć o charakterze charytatywnym. Wielokrotnie współorganizowała ogólnopolską akcję „Nie jesteś sam”.

Powiatowy szpital, trafił więc w ręce troskliwej kobiety, która jest konkretna i kompetentna. Beata Szafraniec jest bowiem menagerem z doświadczeniem zarządu dużymi przedsiębiorstwami w sektorze medycznym oraz w sektorze górnictwa i budownictwa energetycznego. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz podyplomowego Polsko-Austriackiego Studium Menadżerskiego „Nowoczesne zarządzanie firmą – zarządzanie marketingowe”.