Najlepsi w zawodach drzewnych

W Oświęcimiu w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego 3 i 4 marca 2016 r. odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Sprawny w zawodzie stolarz i technik technologii drewna". Uczniowie Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej ponowie znaleźli się wśród najlepszych w Polsce.

Adam Penkała z kl. III a zajął III miejsce w konkursie dla techników technologii drewna, a Dorian Kwiatek z kl. II a w konkursie dla stolarzy zdobywając prestiżowe tytuły „Sprawnego w zawodzie” oraz bardzo cenne nagrody.

Konkurs odbywał się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Śląskiego i Małopolskiego Kuratora Oświaty, wojewódzkich, powiatowych i gminnych władz samorządowych oraz uczelni wyższych: Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Życzenia sukcesów organizatorom i uczestnikom przesłała Pani Premier RP Beata Szydło.

Dyrekcja i grono pedagogiczne szkoły serdecznie gratuluje uczniom i życzy dalszych sukcesów.