Andrychów stolicą Małopolski Zachodniej w siatkówce

Po sukcesie uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 również chłopcy z Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie wygrali finał rejonowy w siatkówce w pokonanym polu zostawiając mistrzów powiatów chrzanowskiego, olkuskiego i oświęcimskiego.
Gospodarze przy żywiołowym dopingu uczniów swojej szkoły nie dali szans rywalom i po raz kolejny wystąpią w finale wojewódzkim. Sprawnie zorganizowane zawody dostarczyły wielu emocji wszystkim rywalizującym zespołom. Na zakończenie najlepsze zespoły otrzymały puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe.
Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Mateusz Trzop, Aleksander Brączek, Jakub Guzik, Grzegorz Karkoszka, Bartłomiej Kiszczak, Wojciech Matusiak, Wojciech Piekarski, Bartłomiej Sasak, Jarosław Ranosz, Michał Siwek, Wiktor Rokowski, opiekun – Andrzej Kojder

Wyniki:

Półfinały: